Apie mus

UAB „SOBO“SISTEMOS įkurta 1998 metais liepos 8 dieną.

Bendrovės kredo – ATSAKINGAI, KOKYBIŠKAI IR GREITAI. Esame subūrę patikimų, atestuotų specialistų komandą, todėl  galime įgyvendinti visas mūsų klientų vizijas.

Svarbiausi Bendrovės tikslai:

  • dirbti kokybiškai, didinti veiklos rezultatyvumą, išlaikyti patikimo partnerio įvaizdį
  • nuolatos tobulinti darbo technologijas, diegti šiuolaikinę įrangą bei darbo organizavimo metodus
  • kurti saugias darbo vietas, mokyti ir motyvuoti darbuotojus

„SOBO“ SISTEMOS misija:

Būti patikimu partneriu, teikiant kompleksinius ir šiuolaikiškus inžinerinius sprendimus pramonės ir energetikos srityse:

  • įgyvendinti klientų idėjas ir paversti jų norus realybe
  • užtikrinti klientų pasitikėjimą ne tik pateiktais produktais, bet ir profesionaliomis aptarnavimo paslaugomis
  • padėti efektyviai naudoti gamtos ir energijos išteklius.

Statybos produkcijos sertifikavimo centro atestatu Nr. 908 bendrovei suteikta teisę atlikti ypatingų statinių (gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų) bei statybos darbus: statinių šildymo ir vėdinimo inžinerinių sistemų įrengimas, statinių vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų įrengimas, šilumos tiekimo tinklų tiesimas, vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų tiesimas.

Valstybinės energetikos inspekcijos atestatu Nr. T- 0453 suteikta teisė verstis šiais šilumos įrenginių ir turbinų eksploatavimo darbais: šilumos įrenginių iki 1,4 MPa apsaugos, automatikos ir valdymo sistemų eksploatavimo, šilumos tinklų iki 500 mm sąlyginio skersmens remonto, šilumos tinklų iki 500 mm sąlyginio skersmens bandymo, šilumos tinklų iki 500 mm sąlyginio skersmens technologinio valdymo ir techninės priežiūros, šilumos punktų iki 10 MW (kartu su pastatų ir karšto vandens sistemomis) eksploatavimo.

Sau iškeltų tikslų ir misijos užtikrinimui, 2008 m. kovo 14 d. įdiegta KOKYBĖS VADYBOS SISTEMA patvirtinta Lloyd’s Register Quality Assurance kaip atitinkanti standartą ISO 9001: 2000. Kokybės vadybos sistemos taikymo sritis: „Pastatų ir išorės vandentiekio bei nuotekų šalinimo, pastatų šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų montavimas bei eksploatacija, pastatų remonto paslaugos”.

Mes branginame savo vardą kaip patikimų partnerių:

  • eksploatuojant daugiabučių gyvenamųjų namų ir civilinės paskirties pastatų vidaus šildymo, karšto ir šalto vandens bei nuotekų sistemas;
  • montuojant energetinius įrenginius ir inžinerinę įrangą gyvenamuosiuose ir negyvenamuosiuose pastatuose.

Apie tai byloja ir 2015 metais suteiktas Gazelės vardas kaip vienai sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių bendrovių Lietuvoje.