GAMYBA

Didelė patirtis eksploatuojant šilumos ūkius – tai neįkainojamas turtas montuojant ir renovuojant šilumos centrus, šildymo sistemas. Klaipėdos mieste vieni iš pirmųjų pradėjome renovuoti šilumos punktus, įrengiant nepriklausomo pajungimo šildymo sistemos modulius. Per 200 vnt. renovuotų ar naujai įrengtų šilumos punktų privačioms patalpoms, nuosavuose namuose, daugiabučiuose namuose, mokyklose, ligoninėse, pramonės objektuose.

Pastaruoju metu sėkmingai dirbame pagal daugiabučių namų renovavimo programą. Per pastaruosius metus pilnai renovavome 29 daugiabučių namų inžinerines sistemas: šilumos punktuose įrengti nauji šildymo ir karšto vandens ruošimo moduliai, vienvamzdės šildymo sistemos pakeistos į dvivamzdes, pakeisti šildymo prietaisai, prie radiatorių sumontuoti termostatiniai ventiliai, įrengtos elektroninės suvartotos šilumos patalpų šildymui nuskaitymo sistemos, pakeisti šalto ir karšto vandens tiekimo vamzdynai, atnaujinti buitinių nuotekų ir lietaus nuotekų vamzdynai.

Teikiame paslaugas individualiems vartotojams: katilinių ir šilumos centrų įrengimas, radiatorinio ir grindinio šildymo sistemų įrengimas, vandentiekio ir nuotekų sistemų montavimas ir remontas, santechnikos įrenginių montavimas ir keitimas. Šildymo prietaisų (radiatorių) keitimas.

Savo darbams suteikiame 5 metų garantiją, prisiimdami atsakomybę už savo teikiamas santechnikos paslaugas. Todėl negalime sau leisti santechnikos paslaugas teikti nekokybiškai. Darbams naudojame tik žinomų ir patikimų firmų ir tik sertifikuotas medžiagas.

Bendrovėje dirba atestuoti statinio specialiųjų statybos darbų vadovai, projekto vykdymo priežiūros vadovai, kvalifikuoti suvirintojai, montuotojai, elektrikai, todėl mes visados siekiame būti patikimu partneriu, teikiant kompleksinius ir šiuolaikiškus inžinerinius sprendimus.